Moudrost dnešního dne:

Kdyby na zemi vládla láska, nepotřebovali bychom zákony.

...

Právě přítomno: 231 hostů a žádný člen

Elektronická cigareta - DELIRIUM 650 mAh

.

Podle pana ministra Kalousta je údajně velmi dobře, že tolik lidí u nás kouří, protože tím vylepšují státní rozpočet nejen tak, že si cigarety kupují, ale i tak, že svým kratším životem nezatěžují důchodovou pokladnu. Tuto nehoráznou věc pronesl minulý týden ve sněmovně a vůbec mu nevadilo, že ho zabírá kamera. No,co na to říct? Možná se zítra dozvíme, že by bylo docela fajn, kdyby zemřeli všichni kteří  už nemají z čeho podporovat stát a důchodová pokladna by tak zůstala stále plná.

"Za léčení nemocí kuřáků se ročně spotřebuje v systému veřejného zdravotního pojištění asi šest miliard, přínos do státního rozpočtu z té daně za kuřivo je asi 60 miliard," řekl Heger České televizi.

 

Odnaučte se tedy kouřit, protože co je to za stát, který jásá nad tím, že má nemocné občany?! Těm, kteří nemají silnou vůli by v tom mohla pomoci elektronická cigareta:

  • - Nedochází zde ke spalování, ale pouze k odpařování náplně, která při inhalaci nahrazuje pocitem, vzhledem, chutí a často i obsahem nikotinu běžně vdechovaný tabákový kouř.
  • - Tato pára je bez zápachu a podle všech průzkumů s nižšími dopady na zdraví vaše i těch, kteří s vámi v místnosti pobývají.
  • - Když už musíte kouřit, tak budete kouřit zdravěji a čistěji, protože elektronická cigareta je bez dehtu, oxidu uhelnatého, kouře, zápachu a dalších 4000 škodlivých a karcinogenních látek, které produkuje klasická cigareta.
  • - Je možné ji plnit nikotinovými náplněmi, ale i náplněmi bez nikotinu.
  • >- Elektronická cigareta zajišťuje kuřákovi nejen potřebnou dávku nikotinu ale hlavně zvyk držet v ruce cigaretu.

Elektronická cigareta Delirium je novinka s unikátním plněním v řadě elektonických cigaret s baterií o kapacitě 650mAh zn. SIEMENS s tankem o obsahu 2ml a výměnným atomizérem (žhavícím tělískem). Elektronická cigareta disponuje výbornou dýmivostí.  Cartridge (Tank) se velmi jednoduše plní. Je oblíbená pro svůj hranatý tvar, kdy není potřeba ji při odložení na stůl, či jinou podložku fixovat, neboť se po podložce netočí .

000 994 delirium 01• 5-click protection:
 - jedinečná funkce zamykání baterie slouží jako ochrana před nechtěným sepnutím. Stiskněte 5x po sobě spínací tlačítko baterie a uzamkne se. Pro odemčení baterie opět stiskněte 5x spínací tlačítko.

• DC passthrough:
 - dobíjení baterie pomocí DC portu při provozu (používání). Baterii je možné dobíjet a současně používat díky speciálnímu DC portu na konci baterie.Indikace stavu dobít je signalizována blikáním LED diody na tlačítku.                

• Cartridge (Tank):
 - hranatá plastová nádržka ( tank ) s obsahem max. 2 ml a plněním shora.

Atomizér ( výmenná žhavicí hlava)
 - po odšroubování náustku z Cartridge lze snadno vyměnit žhavící hlavu tak, že z tanku vyšroubujte atomizér a vyměňíte jej za nový. Velkou předností je , že při výměně žhavení není třeba e-liquid vylít .

Autor článku: Lenka Knechtlová

www.cisteplice.cz

 

Sdílet

Komentáře   

0 #3 JanaD. 2014-09-02 14:40
Já taky přešla na elektronickou cigaretu hlavně kvůli rodině. Dneska už mi ani klasický tabák nechutná. Objednávám si jenom ochucené a nejlépe ovocné, nebo mentolové.
Citovat
0 #2 Martina 2013-04-02 13:37
A já jako nekuřák je jenom vítám. Když si vzpomenu, že můj tchán intenzivně bafal i když jsem byla ve vysokém stupni těhotenství a pak se divil, že naše dcera pořád pláče (absťák na nikotin), tak bych povolila jen tento druh kouření.
Citovat
0 #1 Michal 2013-03-26 15:56
Komentovat výroky politických činitelů v České republice je asi zbytečným plýtvánínm času :lol:
Co se týká e-kouření, tak opravdu kuřákům přináši spoustu výhod a nejenom kuřákům ale i jejich okolí.
Pokud bych se měl vyjádřit k samotné e-cigaretě Delirium, tak ikdyž na první pohled vypadá skvěle a po testu i dobře kouří, je zde jeden velký nedostatek, který by mě jako zákazníka odradil, kdybych si chtěl tuto elektronickou cigaretu pořídit.
Jedná se o technickou nedokonalost, která zkracuje životnost baterie. Konkrétně jde o závit, který je na baterii a na který se šroubuje výměnitelný clearomizer. Tento závit je vyroben s tvrzeného PVC a dříve nebo později dojde k sedření závitu na baterii. Takovou baterii je pak nutné vyměnit, ikdyž samotný dobíjecí článek je ještě pořád plně funkční.
Možná bych tedy volil jiný model elektornické cigarety.
Samotné používání elektornických cigaret však mohu vřele doporučit a to i z vlastní zkušenosti.
Citovat
TOPlist