Moudrost dnešního dne:

Vidíš-li, kolika se vede lépe, pomysli na ty, jimž se vede hůře.

...

Právě přítomno: 193 hostů a žádný člen

Pylové alergie

.

pampeliškaJe mnoho druhů alergií, někdo je alergický na mléko, někdo na manžela, jiný na šéfa, ale nejhůře jsou na tom asi pyloví alergici, protože  mléko můžete přestat pít, s manželem se rozvedete, z práce odejdete, ale dýchat prostě musíte i kdybyste se snažili jak chtěli. Dobrou zprávou je, že pro alergiky, kteří bojují s pylovou alergií za chvíli nastane konec trápení, protože  měsíce listopad a prosinec jsou nejklidnějším obdobím roku.

Ti, které pylová alergie trápí už mnoho let, mají vše již perfektně zmapované,  vědí, která z rostlin je trápí více a která méně, ale i to, jak se tomu bránit.

Alkohol pod kontrolou s aplikací chytrých telefonů

.

O alkoholu a jeho škodlivosti se už napsaly stohy knih a o ústních projevech ani nemluvě. Alkohol má ale vliv nejen na naše zdraví, ale nejednomu z nás zničilo rodinu či společenské postavení. O tom co si o alkoholu myslí drtivá většina lidí není potřeba dlouze mluvit, stačí nakouknout do místních restaurací.

Nedokážeme-li si život bez alkoholu představit, pokusme se alespoň hlídat si únosnou míru jeho pití. A s tím vám může pomoci třeba aplikace AlcoDroid pro chytré telefony, která nám pomůže sledovat spotřebu alkoholu a hladinu alkoholu v krvi.

Po nemoci rychle v kondici

.

Na přelomu zimy a jara se daří bakteriálním infekcím, kterých nás zbaví většinou pouze antibiotika. Jsou rychlá a účinná, zastaví růst bakterií, které škodí, nebo je přímo zabijí, ale často svým působením zničí i mikroorganismy, které potřebujeme nutně k životu. Pro fungující trávení a přirozený imunitní systém by měla být naše střevní mikroflóra v rovnováze a do té ji vrátí probiotika.Při rekonvalescenci po antibiotikách je nutné doplnit chybějící probiotika rychle a v dostatečné míře.

Jak držet a přenášet miminko, abychom mu neublížili?

.

miminkoPředstavte si, že vás 9 měsíců někdo hýčká, jste v příjemném přítmí, v tichu, v teple, máte dostatek jídla, cítíte se v bezpečí. A pak je najednou všemu konec. Z hodiny na hodinu se ocitáte na ostrém světle, je vám zima, okolo vás je hluk, máte hlad a vlastně ani nevíte co se okolo vás děje. Tak takhle nějak se cítí miminka po narození. Jak jim můžeme co nejvíce usnadnit aklimatizaci v novém prostředí? A jak držet a přenášet miminko, abychom mu neublížili a bylo mu to příjemné?

V děloze je děťátko schoulené do klubíčka a zádíčka má kulatá.

Elektronická cigareta - DELIRIUM 650 mAh

.

Podle pana ministra Kalousta je údajně velmi dobře, že tolik lidí u nás kouří, protože tím vylepšují státní rozpočet nejen tak, že si cigarety kupují, ale i tak, že svým kratším životem nezatěžují důchodovou pokladnu. Tuto nehoráznou věc pronesl minulý týden ve sněmovně a vůbec mu nevadilo, že ho zabírá kamera. No,co na to říct? Možná se zítra dozvíme, že by bylo docela fajn, kdyby zemřeli všichni kteří  už nemají z čeho podporovat stát a důchodová pokladna by tak zůstala stále plná.

TOPlist