Moudrost dnešního dne:

Největší bolestí na světě je vidět umírat své dítě.

...

Právě přítomno: 541 hostů a žádný člen

- Pozor na seznamky typu BE2

.

milenciMáte kolem sebe spoustu osamocených duší, které si nemohou najít partnera. Řeknete si, jak je to možné, vždyť je to fajn člověk. Pak, ale připustíte, že doba je uspěchaná a z práce letíme přímo domů, kde se uzavřeme u televize a internetu. Místo drahého vlaku a autobusu (kde by možná někdo byl) využíváme auto. Místo procházky do drahého konzumu, kde bychom taky mohli potkat někoho ze známých, zajedeme do levnějšího, ale anonymního supermarketu. Kdysi byla spousta malých kin, kde bylo velmi pravděpodobné, že potkáte známého, který má vedle sebe někoho, s kým jste se měli možnost seznámit. Atd.

 Takže většina sedí u té televize a internetu, které jsou mimo jiné plné seznamek.

 

Je ale seznamka řešením?

Předně je důležité si uvědomit, že Seznamka, která masivně inzeruje, nemá za úkol vás z někým seznámit, ale vytáhnout z vás peníze. A protože inzeruje opravdu masivně, tak z vás musí vymlátit mnohonásobek toho, co do inzerce strčila. Stejná je  internetová seznamka BE2, která navíc ani nemá sídlo v ČR.

 

Co když jim naletíte na ty krásné ženy a muže, kteří se na vás z reklamy smějí?

Reklama hlásá, že je první měsíc za hubičku a když se vám bude jejich systém líbit, tak můžete za nějaký poplatek pokračovat dál. Dobrá. To zní férově.

Přihlásíte se, a vidíte jen mlhu. Zaplatíte jim tedy pár korun za 1. měsíc. Říkáte si, že když ta služba nebude stát za to, tak ji prostě přestanete využívat. Až potud je vše OK.

 

Následně ale zjistíte, že:
- fotografie jsou u většiny inzerujících jen imaginární - ilustrativní foto

- nezanedbatelné procento inzerujících má nějakou sexuální úchylku.

- velké procento lidí je už zadaných a chtějí si jen vyhodit z kopýtka. Jste pro ně jen další MASO

- mnoho jich ale nereaguje vůbec, PROČ zjistíte až záhy

 

Seznamku tedy přestanete využívat. Nepošlu platbu a oni mi zruší přístup. Jenže hned jakmile uplyne měsíc, zjistíte, že vám z účtu odešlo 2.247,-Kč. Tato krásná „střapatá“ částka vás nechá v klidu, pokud

svůj bankovní účet pravidelně nekontrolujete

běžně děláte nákupy v podobných cenových relacích

nebo jste za podobnou částku v nedávné době něco zakoupili

 

Když to zjistíte, začnete zuřit. Nikam jste přeci nezadali PIN své karty, aby mohla platba proběhnout! Jak je tedy možné, že vám sebrali bez vašeho souhlasu nějaké peníze!
Zavoláte tedy do banky a zjistíte, že už tím, že jste jim napsal číslo karty, tak jste udělal chybu, a že to tak Seznamky běžně dělají. Strhávají si vaše peníze INKASEM sami.
Moc vás to sice neuklidní, ale řeknete si, dobře mi tak.milenci
Najdete někde onu Seznamku a pokud si vzpomenete i na přístupy do ni, tak v ní začnete horečně hledat, kde by se to dalo zrušit. Po několika hodinách hledání zjistíte, že jste buď úplný debil, a nebo že tam to odhlášení vůbec není.

 

Jdete tedy na internet a hledáte nějaký kontakt na onu seznamku. Po dalších hodinách hledání zjistíte, že se vám to zase nepovedlo a odhlásit se nelze. Na emaily, které vám přišly do schránky se nelze obrátit, protože na ně reaguje AUTOMAT.

 

Máte tedy možnost

do konce života platit každé tři měsíce 2.247,-Kč

Zrušit kartu, ale to moc nepomůže, protože oni si začnou peníze vymáhat jinak

Zajít do banky a požádat o vymáhání neoprávněného inkasa

Podat na ně trestní oznámení

 

Ještě můžete vyzkoušet jednu věc:

 

Vypověď - ukončeni VIP členství na BE2

– be2 S.a.r.l., zákaznický servis/odstoupení od smlouvy, 291, Route d’Arlon, L-1150 Luxemburg, Luxemburg:

Tímto odstupuji od smlouvy o poskytnutí služby - členství v internetové seznamce BE2

Objednáno dne :

Jméno a příjmení :

Země: Česká republika

e-mailová adresa :

uživatelské jméno :

Důvod výpovědi : Nespokojenost s poskytovanou službou, která byla původně zadána jen pro odzkoušení ........ apod.

Žádám o potvrzení deaktivace této služby

podpis :………….. dne : ……………..  země :………..

Výpověď zašlete jako přílohu emailu (ve formátu pdf, jpg nebo gif) na na – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

A jak to dělají slušné společnosti?

Přihlásíte se, ale dokud jste nic nezaplatili, tak máte smůlu komunikaci ani profily lidí nevidíte. Tady je to v pořádku.

Zaplatíte si to na vámi zvolené období, čím je delší, tím by měla být částka menší, protože je to asi proto, že vám web partnera nenašel.

Když vyprší předplacené období, tak se účet automaticky zase uzavře sám. A žádné upomínky už vám nechodí.

 

Hlavně si dejte příště pozor, protože v tomto případě je to seznamka BE2, ale zítra se to může jmenovat třeba Serduško a půjde o naprosto stejné lidi.

 

------------------------------------

Dobrá zpráva:

Přestože paní D........ opakovaně tvrdí, že je nutné tento dopis s odhláškou poslat doporučeně na adresu společnosti, tak nyní je najednou email obsluhován lidskou rukou, výpověď je  přijata a potvrzována i tímto způsobem.

 

 

 

Související článek:

Online seznamky - jak na to

- Čtete co podepisujete?!

 

Autor: Jarmila Petrášová

 

 

Sdílet

Komentáře   

0 #12 Jiří 2018-08-08 08:56
ahoj
Podává na ty podvodníky trestní oznámení? Rád bych se přidal
Citovat
0 #11 Milan 2018-07-08 13:28
Dobrý deň, prišla mi upomienka od spoločnosti Intrum na zaplatenie dlhu voči zoznamke Be2. Dokonca mi volali a pán ktorý so mnou hovoril sa vyhrážal platobným príkazom so súdu a následnou exekúciou. Už ste niekto zaplatili pohľadávku. Je jasné že Be2 sa správala nevýhodne voči druhej strane, teda nám. Taká zmluva by nemala byť platná. Vie mi niekto povedať či mám zaplatiť pohľadávku? Rozhodne by sme mali podať odpor na niektorej inštitúcii pre právne riešenie celého podvodu voči nám.
Citovat
0 #10 Fox 2018-07-02 10:23
Da se s tim neco delat? Ja jsem jako hodne rozzlobena, hlavne jsem to pouzila jednou jedinkrat a dneska jsem si prochazela ucet.....Kdyby nekdo potreboval nejaky podpis nebo podporu, tak dejte vedet, rada se zucastnim.
Citovat
0 #9 Miroslav 2018-06-21 17:17
Zdravím, ja mám s nimi tiež problém. Neverte tak_to prefikancom. Aby som musel posielať písomnú žiadosť na zrušenie účtu na ich hlúpej zoznamke? Treba im dať mastnú pokutu alebo dobre k klepnúť po prstoch. Ja nechápem ako je možné, že to aj môže fungovať. Čo v Luxembursku nemajú poriadne zákony? Žiadnu zmluvu som nepodpísal, nebudem za toto ja platiť.
Citovat
0 #8 Miroslav 2018-06-21 17:02
Zdravím, ja mám s týmto tiež problém, prišla mi nedávno správa do spamu, že mám zaplatiť 130eur a k tomu nejaké neznáme číslo účtu. Ja som ale žiadnu zmluvu s nikým nepodpísal a neverim tejto zoznamke be2, nikam peniaze posielať nebudem a dokonca sa ani nemôžem prihlásiť na svoj účet, prehliadač mi neustále vypisuje chybu,, takýmto hajzlom treba dať mastnú pokutu alebo ich dať pekne sedieť za mreže. Človek tam ani nechodí a má za to platiť? A keď chce zrušiť účet bežnou formou ako to je u normálnych zoznamiek tak sa to nedá? Neverím tomu, treba im dať pokutu
Citovat
0 #7 Milan 2018-06-20 15:59
Dobrej den,mám ten istej problém jen mně už začali vyhrožovat.
Citovat
0 #6 Martin 2018-06-06 05:50
Aked napíšem wypowed budem krytý?môžu wymahat peniaze ?
Citovat
0 #5 Administrátor 2018-06-05 18:23
Pokuste se postupovat podle návodu výše. Nebo je udat na policii, ale asi by to chtělo sehnat více lidí a podat to hromadně.
Citovat
0 #4 Martin 2018-06-05 12:21
Prosím vás viete mi poradiť ako zrusim be2zoznamku som už zúfalý ztoho ďakujem
Citovat
0 #3 Daniel 2018-05-24 13:28
Ja som si myslel ze som zrusil ucet a poslali mi zaplatit 170.90€ sekom
Citovat
TOPlist
SEO Rozcestník