- Pozor na seznamky typu BE2

.

milenciMáte kolem sebe spoustu osamocených duší, které si nemohou najít partnera. Řeknete si, jak je to možné, vždyť je to fajn člověk. Pak, ale připustíte, že doba je uspěchaná a z práce letíme přímo domů, kde se uzavřeme u televize a internetu. Místo drahého vlaku a autobusu (kde by možná někdo byl) využíváme auto. Místo procházky do drahého konzumu, kde bychom taky mohli potkat někoho ze známých, zajedeme do levnějšího, ale anonymního supermarketu. Kdysi byla spousta malých kin, kde bylo velmi pravděpodobné, že potkáte známého, který má vedle sebe někoho, s kým jste se měli možnost seznámit. Atd.

Líbání a sex

.

polibekPřeceňuje se líbání v osobní a sexuální oblasti? Jak se to vezme. V každém případě je polibek velmi intimním zásahem do našeho soukromí. Nejde jen o to, že si s líbajícím partnerem vyměňujete tělesné tekutiny, ale i o celkové psychické rozpoložení, které polibek navozuje. Polibek může pro vaše tělo znamenat úplně stejné reakce, jako když spotřebič připojíme k elektrickému proudu. Tělem projedou tak libé pocity, že se nám může až zatočit hlava. Je to proto, že se do těla vyplaví endorfiny, které celý tento proces vyvolají. Čím více po tomto polibku toužíte, tím více endorfinu se vyplaví a tím silnější bývá reakce.

První nebo poslední rande?

.

Seznámili jsláskate se s úžasným partnerem a nastal den D, který by měl skončit v posteli. Pokud nejste právě přeborníky  v této oblasti, propadáte možná panice a vážně přemýšlíte o tom jak to udělat, aby vám ten partner po dnešním dni měl chuť zavolat i zítra. Předně byste si měli uvědomit, že většina prvních intimních chvil, je tak trochu průšvihová. Úplně nejlépe uděláte, když zapomenete na všechny předcházející sexuální zkušenosti, protože co jednoho přivádí do sexuálního nebe, toho druhého může totálně rozhodit. Je tedy dobré neexperimentovat a být jemný.

Jste ovládáni sexem?

.

harémProblémy v sexuální oblasti jsou zřejmě stejně staré, jako je lidstvo samé. Zdá se, že je to problém až dnešní doby nebo je to větší medializaci, která nemlčí o manželské nevěře, zneužívání dětí, nechtěném těhotenství, …

Všichni sice víme, že pohlavní styk s dětmi, rodiči, sourozenci a blízkými příbuznými či dokonce zvířaty je nepřípustný, ale skutečnost je jiná a o podobných případech se dozvídáme dnes a denně.

Jsme nepoučitelní a neustále opakujeme chování našich předků?

Jak snadné je vyslovit slovo – nevěra

.

Tři slabiky, které nechá naprosto lhostejným někoho, koho se to netýká. Slovo, které vyvolá mírný úsměv u toho, jež je zúčastněným v prvním pořadí. Ale také slovo, které vás dokáže rozpálit doběla, pokud jste sice zúčastněnou osobou, ale jen jako přihlížející.

Položili jste si ale někdy otázky typu: Kdo a proč se na nevěře podílí? Jsou to více muži, nebo ženy? A proč si některé skupiny lidí myslí, že nevěrný partner je „kanec“ a nevěrná partnerka je „štětka“? Jak se na nevěru svého partnera dívá ten, který má sám máslo na hlavě?

- Sexuální potíže žen po menopauze

.

přitažlivostMenopauzu neboli klimakterium může žena očekávat průměrně kolem padesátého roku života. V posledních letech však není výjimkou, že přichází i hodně předčasně a může tak nepříjemně ovlivnit život žen už po dvacátém roce života.

Nejde jen o to, že po menopauze je žena neplodná, ale s menopauzou přichází i řada potíží, o kterých je dobré alespoň vědět, aby žena nebyla překvapena.

Sexuální potíže jsou u žen po menopauze častější, ale ženy o nich nerady mluví.

- Jak stokrát nic umořilo vola, aneb Jsi úplně nemožná!

.

prstenyInfo z médií: „Asi padesáti letá žena zasadila několik bodných ran svému partnerovi. Sousedé se tomu diví, protože šlo o tak úžasné lidi, které měli všichni rádi“. Kroutíte nad tím hlavou i vy, protože jste se právě probudili do krásného slunečného rána s předsevzetím, že se nebudete se svým partnerem dohadovat o nesmyslech. V hlavě vám letí všechny ty malicherné hádky za poslední týden a říkáte si, že to se přeci dá překonat. Jenže 30 let manželství, kde se prakticky denně opakují tytéž „maličkosti“ už zanechalo na vašem vztahu takové jizvy, že vás vše vytáčí i když si říkáte:

- Střídavá péče ANO či NE

.

podrazV poslední době se slova „střídavá péče“ skloňuje ve všech pádech. Nikdo se ale nezamýšlí nad tím, že ne manželství, ale rodičovství je závazek na celý život.

Často slýcháme, abychom si nepořizovali psa, pokud mu nebudeme ochotni věnovat 10-15 let ze svého života a nedali je do útulku. Nikdo ale nevaruje mladé, aby zvážili, zda mít či nemít děti, protože ti se touto volbou zavazují k celoživotnímu rodičovství. Po rozvodu se s dětmi zachází jako s věcí, která nemá žádná práva, a rozhodování je ve stylu o nás bez nás

Češky vystřídají za život průměrně 7 sexuálních partnerů.

.

sexDoby, kdy každá žena měla obvykle jednoho sexuálního partnera po celý život, dávno minuly. Výzkumná agentura Millward Brown se dotázala téměř 7000 žen ve věku 15-49 let na dosavadní počet jejich sexuálních partnerů a zjistila, že průměrně jich vystřídají pět. Češky tento průměr přesahují a přiznávají 7 partnerů. Zhruba v polovině případů užívají hormonální antikoncepci.

Ty, které se tímto způsobem nechrání a jako hlavní ochrannou metodu používají kondom, po problematickém sexu často vyčkávají příliš dlouho.

- Letní románky

.

Mají šanci přežít letní románky do podzimu? Většina lidí má letní měsíce spojené s dovolenou, kde poznávají nové lidi a získávají nové zkušenosti, které se jim mohou líbit, ale i ty, které už nebudou chtít nikdy zažít. Sluníčko, teplé počasí a změna prostředí umí zázraky. Na řadu lidí mají přímo afrodiziakální účinky. Ať už jde o zadané nebo singles. Letní románky jsou prostě pro tyto dny a nocí nedílnou součástí, protože na dovolené býváme velmi emocionální. Pokud si tedy s někým něco začete, může vám nový partner rychle přirůst k srdci, což se někdy neobejde bez slz a zklamání.

TOPlist
SEO Rozcestník