Moudrost dnešního dne:

Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.

Má pravdu církev, Däniken nebo Sumerové?

.

SumerPřestože Sumerové na svých hliněných destičkách říkají, že vznik zemské civilizace se datuje někdy v rozmezí mezi 450 - 500 tisíc lety, tak přírodovědec Charles Darwin říká, že jsme se vyvinuli z opice díky evoluci (přirozeným výběrem).

Velmi pravděpodobně půjde o kombinaci obojího, protože ať si to chtějí někteří lidí připustit či ne, tak byla sumerská věda v některých ohledech mnohem vyspělejší než ta naše. Sumerské období se datuje asi před 6 tisícem let. Sumerové sídlili mezi Eufratem a Tigridem (Irák). Ve své době už znali věci, které jsme my znovuobjevili až 

v nedaleké historii (matematika, astronomie, kanalizace, stavebnictví, námořnictví, školství, přírodní medicínu, farmacii, terapii, chirurgii, ...) 

 

Sumerské tabulkyMezi objevenými tabulkami byla například i hvězdná mapa, která ukazuje naši sluneční soustavu tak jak ji dnes známe, ale má o jednu planetu navíc. Podle Sumerů se naše soustava z počátku skládala jen ze Slunce, Merkuru a Tiamatu. Do této soustavy se co 3600 let zatoulala planeta Nibiru (Marduk), která však obíhala opačným směrem, proto v naši sluneční soustavě důkladně zamíchala kartami, díky změnám v gravitačním poli. Při jednom z návštěv se jeden z měsíců Nibiru srazil s planetou Tiamat a během dalšího vývoje se zformovala planeta Země, přičemž náš Měsíc je jedním z měsíců Niburu.

Jelikož byla Země bohatá na zlato, tak se zde asi před 450 000 lety usadilo v oblasti Eufratu a Tigridu několik desítek obyvatel z Niburu - Anunakové. V té době byla na Zemi druhá velká doba ledová. Moře mělo hladinu asi o 250 metrů níže, byla zde atmosféra i hojnost vegetace.

 

Časomírou Anunaků byl 1 shar, což je 3 600 let. Jde o dobu oběhu planety Niburu kolem Slunce. Anunakové zde postupně založili několik měst, vysušili bažiny, zúrodnili půdu, stavěli přehrady, lodě, ... 

Pracovníci ve zlatých dolech však byli s pracovními podmínkami velmi nespokojeni, a protože díky jiným pozemským gravitačním podmínkám rychle stárli, začali se bouřit. Rada se proto rozhodla vytvořit tzv. primitivního dělníka neboli novou bytost tzv. LULU. 

Je velmi pravděpodobné, že na Zemi v tuto dobu už žili neandrtálci, kteří se vyvíjeli tak, jak říká Darwin. Nevznikli tedy dnešní lidé nějakým křížením Homo erectus a Anunaků? Faktem je, že ve starých sumerských textech je uvedeno, že Anunakové provedli mnoho pokusů, než se jim povedlo vytvořit genetický materiál vhodný na budoucí rasu LULU (Homo sapiens), tedy prvního Adama. Tito kříženci však byli neplodní, stejně jako i jiní uměle vytvoření kříženci - např. lev a tygřice.

Neandrtálec

 

První lidé byli v podstatě otroci, kteří dělali pro své pány Anunaky veškerou těžkou práci. Sumerské tabulky hovoří o hladu a nemocech, kterými trpěli. 

Princ Enki (člen bratrstva hada) však s tímto otroctvím nesouhlasil, a proto lidem prozradil, jakým způsobem vznikli. Kdybychom zabrousili do náboženských textů, tak je tam epizoda o tom, že had nabádal Evu, aby ochutnala jablko ze stromu poznání. Jaký je to strom? Jde o granátové jablko. Kořeny a jádra granátového jablka obsahují látku DMT, která vyvolává něco jako stav osvícení. Touto látkou je např. prodchnutý celý mozek novorozenců. Adam s Evou jablko ochutnali a byli vyhnáni z ráje

Granátové jablko navíc obnovuje hormonální rovnováhu v těle a je tedy velmi pravděpodobné, že díky tomu se lidem zlepšila reprodukční schopnost. Anunakové nad svým experimentem ztratili kontrolu, což je velmi rozhněvalo a vyhnali je ze svých území (zahrada E.DIN) 

 

Princ Enki se stal vyděděncem, před lidmi byl zdiskreditován a později byl nazýván jako Luciferus. 

 

Lidská rasa se rychle rozmnožovala, současně se však na Zemi vyskytovaly i různé kreatury (polozvířata), které se Anunakům tzv. nepovedli. Proto se Anunakové rozhodli použít něco jako biologické zbraně ve snaze jejich počet snížit. Když nepomohlo ani to, rozhodli se vyvolat potopu, která by měla omezit jejich počet na minimum.

Podle sumerských záznamů se o této potopě dozvěděl od hadího bratrsrva Ananuků jeden muž a byl nabádán, aby zbudoval velkou loď, na tu naložil svou rodinu a zvířata a aby se vypravil na moře. Atd.

Zdroj: Jan van Helsing

 

Jak tedy říká přísloví: Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu.

 

Sdílet
TOPlist