Letní románky

.

Mají šanci přežít letní románky do podzimu? Většina lidí má letní měsíce spojené s dovolenou a ní poznáte nové lidi a získáte nové zkušenosti, které se vám mohou líbit, ale i ty které už nebudete chtít nikdy prožít. Sluníčko, teplé počasí a změna prostředí umí zázraky, na řadu lidí mají přímo afrodiziakální účinky. Ať už jde o zadané nebo singles. Letní románky jsou prostě pro letních dny a nocí nedílnou součástí, protože na dovolené býváme velmi emocionální. Pokud si tedy s někým něco začeteu, může vám nový partner rychle přirůst k srdci, což se někdy neobejde bez slz a zklamání.

Brněnská muzejní noc

.

Termín konání: 20. května 2017 18:00 -  24:00

Oslavy budou probíhat ve vnějším areálu hradu, ale můžete se účastnit i  prohlídkové trasy třemi expozicemi hradu (Žalář národů, Od hradu k pevnosti, Brno na Špilberku). Program v okolí hradu je zdarma, dovnitř se dostanete za symbolický poplatek 20 Kč za osobu. Připravte si, prosím, přesnou částku předem. Poslední vstup ve 22:30 hodin.

Velý večer se můžete nechat unášet davy lidí, navštěvovat výstavy, jarmarky, workshopy,

16. ročník ohňostrojů v Brně

.

Konání: 26. 5. – 25. 6. 2017

STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS – soutěžní přehlídky ohňostrojů v Brně zaplní město diváky nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Návštěvníci ohňostrojů se mohou účastnit velkého množství zábavních a prezentačních akcí, které spoluvytváří festivalovou atmosféru v Brně.

Hudbu, na kterou budou obňostroje vytvářeny si budete moci naladit na Rádio Kiss Hády 88.3 FM.

Zažívací potíže

.

zažívání

Potíže trávícího traktu buď úplně vyléčí, nebo jim alespoň výrazně pomůže léčivý "frťan" z: 300g listů rozdrcené aloe léčivé, 100 ml čistého lihu (nebo dvojnásobné množství vodky), 0,5 kg medu, 0,7 l kvalitního červeného vína.

TOPlist
SEO Rozcestník