Věštění z ruky - Láska

.

Když potkáte někoho nového, může být zábavnou možností jak se lépe seznámit - čtení z ruky. Abyste půsopbili alespoň trochu profesionálně, podívejte se na některé základní principy hádání z ruky, které se můžete snadno naučit.

Důležitá je zde otázka, ze které ruky máme číst. Záleží jak kdy, a jak komu. Rozlišujeme mezi pasivní a aktivní rukou. U pravoruké osoby je aktivní ruka pravá. Levá ruka je považována za ruku pasivní. Obdobně postupujeme u leváků, kde je to opačně.

Jaký význam mají naše sny

.

snyRáno se probudíte a marně si vzpomínáte co, a zda se vám v noci zdálo. Pokud jste jedním z těch, kteří tvrdí, že se jim nikdy nic nezdá, pak se zřejmě mýlíte, protože sny má každý , jen si je málokdo všechny pamatuje. Říká se, že se ráno nesmíte podívat z okna, jinak sen zapomenete, ale ono to bude spíše tak, že pokud se začnete zabývat každodenními starostmi, pak jsou přehlušeny noční zážitky.

Jak je to ale s výkladem dle starých snářů, neboli: „Jelena viděti, nevěrni býti,...“ Potřebujeme tyto snáře mít na nočním stolku, abychom věděli co nás čeká?

Výklad z karet

.

Výklad karet je věštecké umění staré zřejmě několik tisíc let. Lidská touha po odhalení budoucnosti a zodpovězení otázek, na které neznají odpovědi, provází člověka asi od počátku našeho bytí. Proto asi i vznikala různá věštecká umění jako jsou horoskopy, čtení z ruky, čtení z kávové sedliny, snáře, runy, tarot ... A samotných karet je taky mnoho druhů - Tarot, Cikánské karty, Andělské karty, karty kanastové a mariášové, atd.

Bude 21.12.212 konec světa?

.

Jednou asi ano, ale nikdo neví, kdy to bude, což je možná dobře, protože si asi umíme představit, čeho je člověk schopen. V této chvíli se v lidech zvýrazní jejich potlačovaná povaha. Jedni se stáhnou, vezmou si prášek na spaní ve snaze to všechno zaspat, jiní celý den prohýří, aby si do toho „dalšího“ života přinesli co nejvíce zážitků a třetí spáchá nějaký dlouho potlačovaný trestný čin, protože se mu přeci už nic nemůže stát, stejně všichni zítra zemřou.

Edgar Cayce - nejznámější jasnovidec?

.

CayseByl Edgar Cayce stejně významným jasnovidcem jako Nostradamus? Stejně jako on se věnoval léčitelství, přestože nebyl lékař, jeho intuitivní diagnostika byla na vysoké úrovni. Jedno je ale jisté, byl stejně jako Nostradamus velmi skromný a své schopnosti nestavěl na odiv.

Nebyl jen léčitelem, ale současně uměl předpovědět spoustu významných událostí, které se opravdu následně staly. Předpovědět druhou světovou válku dokázali asi mnozí, ale bylo v lidské fantazii tolik místa, aby kdekdo předpověděl i směr vývoje v lékařství?

Finanční horoskop na rok 2015

.

horoskopVstup do nového roku je spojen s předsevzetími a novými plány. Co nás čeká v oblasti financí a jaké vyhlídky můžeme čekat ohledně domácího rozpočtu? Nechte se inspirovat finančním horoskopem a podívejte se, co vás čeká v příštím roce!

Vodnář (20.1. - 18.2.)
Vzdušné znamení Vodnáře nedovolí svým zrozencům přílišnou usedlost v oblasti financí. Přestože bývají na své peníze ostražití, nevyhnou se občasné euforii utrácet a ztrácet kontrolu nad svými výdaji.

Finanční horoskop na rok 2014

.

Rok 2014 se blíží mílovými kroky a s ním i nová předsevzetí a očekávání. Mnozí z nás jistě přemýšlí:

Co nového a nečekaného se stane?

Jaký bude náš osud v příštích měsících?

Neměli bychom zapomínat na domácí finance a plánování domácího rozpočtu. Nechte se inspirovat finančním horoskopem a podívejte se, co vás čeká v příštím roce!

Fata morgána, UFO a další záhadné jevy.

.

Stefan-XPVše co se pohybuje vzduchem a nerozumíme tomu nejen my, ale ani věda, tomu se říká UFO, neboli neidentifikovaný létající předmět. Já sama jsem se téměř před 25 lety stala svědkem, něčeho na co jsem hleděla s údivem a dodnes jsem vysvětlení nenašla. Děti byly malé a tak byl balkon mým druhým domovem, neb jsem tam velmi často sušila prádlo. Jednou jsem jako obvykle věšela prádlo a najednou se mezi domy objevilo velké letící světlo. Na tom by nebylo nic tak zázračného, kdyby to vydávalo jakýkoli zvuk.

Jestli to nepošleš

.

Milé dámy a pánové, taky se stáváte součástí nepřerušených řetězů, kterými vlastně na další a další lidi sesíláte neúmyslně karmu neštěstí?  Není to  obyčejný mail.... Máš čas do zítřka, uvidíme, jestli to bude fungovat. Jestli to nepošleš,... Ať už tomu věříte nebo ne, ze strachu o děti, partnera, sebe, spokojený sex či majetek pokračujete v nekonečném nepřerušeném řetězu, protože kdybyste ho přerušili, stane se vám neštěstí.

Vůbec vás nechci podezírat ze sobectví, ale tím, že v tomto ”letadle” pokračujete,

.Komentáře - Facebook

TOPlist
SEO Rozcestník