Moudrost dnešního dne:

Čas je zadarmo, ale je nezaplatitelný. Nemůžete ho vlastnit, ale můžete ho použít. Nemůžete si ho nechat, ale můžete ho promarnit. Když ho promarníte, nikdy ho nezískate zpět.

...

Právě přítomno: 435 hostů a žádný člen

Je to holka nebo kluk?

.

dítěJenže co když je to intersexuál - nejednoznačná identita pohlaví – čili jedinec, který vykazuje znaky mužského i ženského pohlaví. Tyto znaky mohou být zjevné na první pohled, protože má tato osoba plně vyvinutý penis i vagínu, někdy může jít o skrytou variantu, kdy v napohled mužském těle, které má penis jsou skryty vaječníky a děloha. A někdy však tyto dvojí znaky úplně chybí. Je proto velmi těžké určit, jde jde o děvče nebo chlapce. O této skutečnost stále ještě mnoho lidí ani neví a pokud ví, tak drtivá většina z nich odmítá připustit, že je ve společnosti poměrně častá, protože za intersexuála je možno označit až čtyři z tisíce nově narozených děti.

Modelace prsů po mastektomii

.

Nejčastějším nádorovým onemocněním u žen je nádor prsu. Rakovina prsu dnes už není totéž co před 20 lety. Díky  včasnému odhalení a pokrokům v léčbě je procento přeživších velmi vysoké. Při auto-kontrole, nepropadněte panice, pokud si něco nahmatáte, až 80 % z objevených hrudek jsou např. neškodné cysty.  Bolest prsu sice může být příznakem rakoviny, ale není to běžné. Většinou si žena nahmatá bezbolestnou hrčku v prsu.

Liposukce prostředek ke kráse

.

vpichLiposukce je nejrozšířenějším chirurgickým výkonem, který dnes podstupují muži i ženy ve všech věkových kategoriích. Provádí se na těch částech těla, kde se tukové buňky nahromadily do nepříjemných vaků či nepěkné celulitidy. Může jít tedy o záda, břicho, stehna ale i o podbradek a kotníky.

Obecně lze říct, že je vhodná ke korekci celé postavy, nikoli však jako řešení celkové obezity. Výsledek operace závisí nejen na použité metodě a na pečlivosti operatéra, ale i na rozsahu prováděného zásahu a elasticitě kůže.

Plastická chirurgie u dětí

.

Plastické chirurgii se dnes skloňuje ve všech pádech. Bývá však hlavně spojována se silikonovými prsy hvězd a tvářemi plné Botoxu. Pro samé skandály v této oblasti jsme zapomněli na to hlavní, proč vlastně vznikla – je mnohdy velmi nutný zásah, abychom tělu pomohli od nevzhledné deformace. Plastická chirurgie pomáhá zbavovat komplexů a vést lidem normální společenský život. 

 

TOPlist
SEO Rozcestník