Moudrost dnešního dne:

Moudří plodí moudré myšlenky, a blázni je opakují.

...

Právě přítomno: 147 hostů a žádný člen

Je to holka nebo kluk?

.

dítěJenže co když je to intersexuál - nejednoznačná identita pohlaví – čili jedinec, který vykazuje znaky mužského i ženského pohlaví. Tyto znaky mohou být zjevné na první pohled, protože má tato osoba plně vyvinutý penis i vagínu, někdy může jít o skrytou variantu, kdy v napohled mužském těle, které má penis jsou skryty vaječníky a děloha. A někdy však tyto dvojí znaky úplně chybí. Je proto velmi těžké určit, jde jde o děvče nebo chlapce. O této skutečnost stále ještě mnoho lidí ani neví a pokud ví, tak drtivá většina z nich odmítá připustit, že je ve společnosti poměrně častá, protože za intersexuála je možno označit až čtyři z tisíce nově narozených děti.

Modelace prsů po mastektomii

.

Nejčastějším nádorovým onemocněním u žen je nádor prsu. Rakovina prsu dnes už není totéž co před 20 lety. Díky  včasnému odhalení a pokrokům v léčbě je procento přeživších velmi vysoké. Při auto-kontrole, nepropadněte panice, pokud si něco nahmatáte, až 80 % z objevených hrudek jsou např. neškodné cysty.  Bolest prsu sice může být příznakem rakoviny, ale není to běžné. Většinou si žena nahmatá bezbolestnou hrčku v prsu.

Liposukce prostředek ke kráse

.

vpichLiposukce je nejrozšířenějším chirurgickým výkonem, který dnes podstupují muži i ženy ve všech věkových kategoriích. Provádí se na těch částech těla, kde se tukové buňky nahromadily do nepříjemných vaků či nepěkné celulitidy. Může jít tedy o záda, břicho, stehna ale i o podbradek a kotníky.

Obecně lze říct, že je vhodná ke korekci celé postavy, nikoli však jako řešení celkové obezity. Výsledek operace závisí nejen na použité metodě a na pečlivosti operatéra, ale i na rozsahu prováděného zásahu a elasticitě kůže.

Plastická chirurgie u dětí

.

Plastické chirurgii se dnes skloňuje ve všech pádech. Bývá však hlavně spojována se silikonovými prsy hvězd a tvářemi plné Botoxu. Pro samé skandály v této oblasti jsme zapomněli na to hlavní, proč vlastně vznikla – je mnohdy velmi nutný zásah, abychom tělu pomohli od nevzhledné deformace. Plastická chirurgie pomáhá zbavovat komplexů a vést lidem normální společenský život. 

 

TOPlist