Moudrost dnešního dne:

Chceš-li hodnou ženu, buď správným mužem.

...

Právě přítomno: 267 hostů a žádný člen

...

Vajíčka

Máte-li slepice, jistě již víte, že vejce nelze uchovávat dlouho. Pokud je sezona a vy posbíráte každý den větší množství vajec než jste schopni spotřebovat, nastává problém kam s nimi. Můžete přebytky prodat a nebo je uskladnit na dobu, kdy slepice tolik vajec neponesou.

vejce Stejně jsou na tom lidé z města, kde se rozdíl v cenách může pohybovat až ve dvojnásobných sumách nebo prostě jedou nečekaně na dovolenou.

Skladovat je můžete samostatně bílek a samostatně žloutek, což se vám může hodit v období pečení cukroví, kdy je bílků najednou nějak moc. Použít můžete cokoli co dá vajíčku formu. Třeba i ve formě na mafiny. Pokud jste ale vajíčka koupili v plastových obalech, pak je rozhodně nevyhazujte.

Sdílet

.Další rady a nápady

Pomůcka při čtení knih

Reflexní zahradní plot

Reflexní zahradní plot, který mění vzhled v závislosti na ročním období Číst dál...

Jak na mastné skvrny

Udělali jste si na halence skvrnu od oleje. Máte-li po ruce šampon na mastné vlasy, máte vyhráno, protože ten proti mastnotě přímo bojuje.

Číst dál...

.Jak na Afty

Afta vzniká díky nevhodnému stravování (ananas, citrusy, čokoláda, hořčice, ocet, žvýkačky, hodně kořeněná jídla), díky nešetrnému čištění zubů, nebo díky stresu.

Číst dál...
TOPlist