Moudrost dnešního dne:

Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák je opakuje.

...

Právě přítomno: 352 hostů a žádný člen

Tvrdší tresty za podporu terorismu

.

terorizmus21.11.16 K trestnému činu "teroristický útok" přibudou nové skutkové podstaty "podpora a propagace terorismu", "financování terorismu", "vyhrožování teroristickým trestným činem" a "účast na teroristické skupině". Za finanční či materiální podporu teroristické skupiny nebo jejího člena bude nově hrozit až 12 let odnětí svobody a propadnutí majetku. Vyšší tresty také budou hrozit za stávající trestné činy loupeže, krádeže, zpronevěry, podvodu či vydírání, pokud budou spáchané s úmyslem umožnit nebo usnadnit teroristický trestný čin nebo financování terorismu.

Za veřejné schvalování spáchaného teroristického útoku nebo za veřejné vychvalování jeho pachatele bude hrozit vězení na 3 až 12 let. 

Víze zde

Autor: Martina Vojíková

 

Sdílet

.Další rady a nápady

.Bednění pro klestí

Zbylo vám po stavbě nějaké bednění? To je dobře, protože bednění má spoustu netušených využití ...

Číst dál...

Vodní fontánka v koupelně

Číst dál...

Tajemství „Dlouhých Vajec“

Chystáte pohoštění pro přátelé a rozčiluje vás, že na jednom chlebíčku je malé vajíčko, třeba i bez žloutku a na druhém je pěkně vykroužené? Pokud vám na tom záleží, můžete si vyrobit tzv. dlouhá vejce. Oddělte si  žloutky a bílky. Najděte nějakou varnou nádobu podlélného tvaru (třeba zkumavku).

Číst dál...

Časté zívání

Víte že: Pokud zíváme, nakazíme zíváním větší část diváků. Čím je divák empatičtější, tím pravděpodobněji se zíváním nakazí. Číst dál...

TOPlist