Moudrost dnešního dne:

Žena zřídka pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji celou tu dobu bez přestání.

...

Právě přítomno: 1445 hostů a žádný člen

Novela zákona o zbraních

.

zbraněJedním z předpisů, které schválil Senát, je novela zákona o střelných zbraních a střelivu, tzv. zákona o zbraních. Poměrně rozsáhlá novela mimo jiné dává policii novou pravomoc zadržet v určitých případech legálně drženou zbraň jejímu majiteli přímo v jeho obydlí. Novela zákona o zbraních bude nyní odeslána k podpisu prezidentovi. Účinnosti má novela nabýt prvním dnem třináctého kalendářního měsíce následujícího po jejím vyhlášení ve Sbírce zákonů, s výjimkou některých bodů, které nabudou účinnosti již patnáctým dnem po vyhlášení. 

Číst dál

Autor: Martina Vojíková

 

Sdílet

.Další rady a nápady

Dokonalý přehled v koření

Udělejte si přehled, kde máte jaké koření, nejhorší jsou nepřehledné pytlíky naházené v krabici od bot.

Číst dál...

Fóliovník z plastových trubek

Vyrobte si fóliovník z novodurových trubek, budete překvapeni jak snadná a levná je jeho výroba

Číst dál...

Oblouky z cihel

Vyrobit oblouk třeba u zahradního krbu tak, aby nespadnul vyžaduje nejen zručnost, ale i náležitou oporu, než malta zaschne.

Číst dál...

.Zázračný med se skořicí

Pomáhá při: snižování váhy, nemoci srdce, snižuje hladinu cholesterolu, chrání před infarktem, ulevuje při zadýchávání, posiluje srdeční tep, zkvalitňuje cévy a žíly, které ztrácejí pružnost a ucpávají se, zlepšují stav při artritidě, infekci močového měchýře, bolesti zubů, nachlazení, žaludečních potížích, plynatosti, kožní infekci, rakovině, chronické únavě.

Číst dál...
TOPlist