Moudrost dnešního dne:

Je pořád ještě lepší být ženat, než být mrtev

...

Právě přítomno: 77 hostů a žádný člen

Novela zákona o platebním styku

.

zákonyJedním z předpisů, který Poslanecká sněmovna schválila, je  novela zákona č. 284/2009 Sb., o platebním styku. Novela má mimo jiné přinést všem spotřebitelům možnost otevření základního platebního účtu v kterémkoli členském státě na území Evropské unie. Novela již byla koncem minulého týdne doručena k projednání do Senátu, účinnosti má s výjimkou několika ustanovení nabýt prvním dnem třetího kalendářního měsíce po dni jejího vyhlášení ve Sbírce zákonů. 

 

Víze zde

Autor: Martina Vojíková

Sdílet

.Další rady a nápady

Plná zahrada slimáků

Tymián má nejen úžasnou vůni, ale nemají ho rádi škůdci v naši zeleninové zahrádce. Zejména jsou to slimáci, mšice, molice, tymián ale nevoní

Číst dál...

Odstranění nepotřebné hmoždinky

Jak odstranit moždinky, které už dále nepotřebujete? Zdálo by se, že je to problém, ale chytré hlavičky to vymyslely za vás.

Číst dál...

Jak poznat, kdy zalévat

Pokud jste přijeli na zahradu už po dešti, zkontrolujte si, zda je hlína vlhká i pod povrchem, nebo je hlína suchá. Při dlouhotrvajícím suchu se totiž provlhčí jen horní vrstva a ta se zase rychle odpaří.

Číst dál...

Celodenní práce s cihlou

Musíte-li celý den pracovat s nějakým drsným materiálem, jako je např. cihla a současně nechcete ztratit cit v prstech, tak víte, že rukavice nejsou to pravé.

Číst dál...
TOPlist