Moudrost dnešního dne:

Ničemné je nepodat ruky těm, kdo klesli.

...

Právě přítomno: 175 hostů a žádný člen

Mám sice nová plastová okna, ale co dál.

.

Namontovali vám nová plastová okna a vy nyní nevíte, jak si nyní dát za okna květiny nebo sušák na prádlo. Snadná pomoc, byl už vyvinut systém závěsných držáků i na plastová okna. Jde o profesionální závěsný systém, který je držitelem Osvědčení o zápisu užitného vzoru a nositeli značky Český výrobek. Tento systém je navržen tak, aby jste jej mohli upevnit na plastová okna bez vrtání, bez šroubování a bez jakéhokoliv zásahu do okenního rámu.

Můžete jej však použít i na běžná dřevěná okna, kde jej může přichytit vruty.

 

Výrobky mají  jednoduše vyřešen problém s nadměrným namáháním okenního rámu a tím i prohýbáním jeho spodní části. Nepoškodí plastové okno, nedeformuje rám a nehrozí tedy ani ztížené zavírání oken a zadrhávání zámkových mechanismů po delší době používání. Navíc je kdykoli demontovatelný, abyste jej mohli použít v příštím bytě, a tím ochráníte svou investici.

 

Držák umožňuje instalaci sušáku prádla, satelitní antény či jiného anténního přijímače, umístění květinového truhlíku, venkovního teploměru či meteostanice, budky pro ptáky a v zimě může suplovat i vypnutou ledničku.

Je ideální i na zateplené fasády, kde instalací nepřicházíte o záruku!

 

Máte-li o tento systém zájem, napište nám, spojí se s vámi náš obchodní zástupce, který vám vysvětlí vaše  případné dotazy - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Můžu si vybrat barvu sušáku?

-           Ano můžete si vybrat jakoukoli barvu RAL , ale musíte dodat číslo barvy a počítat s tím, že zhotovení se trochu protáhne oproti standardu - bílé

 

V jakých barvách se dodává šňůra

-           Bílá

 

Dají se sušáky nějak sklopit?

 -           Ano můžete mít sušák nesklopný, třípolohový (k sobě, vodorovně a svisle s fasádou), dvoupolohový (k sobě a vodorovně)

 

 Jak probíhá platba

 -           Platba probíhá na dobírku, čili platíte až při převzetí hotové zakázky. K ceně objednávky je potřeba připočítat doprava PPL 200,-Kč.

 

 Jak a kdy se platí montáž?

 -           Montáž se platí až po namontování přímo montérovi a cena je od 300,-Kč, podle množství a náročnosti.

 

Co mám udělat, když je okno nějak atypicky osazeno a nevím, zda tam půjde držák umístit

 -           Nafoťte to mobilem a pošlete mi to mailem – posoudíme, poradíme se

 

Termín dodání

 -           Standard je do 3 týdnů. Pokud ale nemáme aktuálně žádnou velkou zakázku, může být i týden-dva. Situace se může změnit ze dne na den, proto nelze s tímto kratším dodacím termínem počítat. Lze však zakázku ale vyrobit i do 2-3 dnů za expresní příplatek 500 Kč

 

Zahrádka s okrasným kováním je skutečně kov anebo jde o imitaci (čili plast)

 -           Ne, jde o skutečně kovanou zahrádku

 

Jaké držáky se nejčastěji prodávají

 -          Nejčastěji jsou klientem požadovány tzv. lodžiové sušáky na prádlo za 950 Kč a zahrádky na květiny v ceně 790 Kč/m.

 

Jak je to se zárukou?

-           Na všechny výrobky je poskytována tříletá záruka

Sdílet

Komentáře   

0 #3 Administrátor 2015-02-11 11:44
Dobrý den,
U kovaných okrasných zahrádek se používá ve většině případů nátěr kovářskou černí. Jedná se tu kovanou část zahrádky, která je z oceli. Upínací část je z hliníku a plastových komponentů. Nátěr vydrží cca 2-3 roky. Dle mého odhadu. V případě rzi je tedy potřeba, nátěr obnovit, tak jako u jiných ocelových konstrukcí. Toto lze řešit i jiným způsobem a to, že se nechá ocelový povrch zinkovat. V tomto případě je však zase horší přilnavost barvy. Nicméně výsledky jsou i tak dobré. V naší nabídce jsou i držáky klasické, které jsou levnější než okrasné kované zahrádky a celá konstrukce je hliníková. Opatřená práškovým lakem komaxitem. Tato povrchová úprava vydrží hodně dlouho. Navíc nehrozí koroze.
Citovat
0 #2 Martina 2015-02-11 11:16
Ta zahrádka by určitě rezivět neměla.
Reference jsou nejlépe ústní od těch, kteří už výrobek mají. Radím vždy požadovat záruku na výrobek a důsledně reklamovat.
Já mám tu ohrádku ( ale bílou) už tři roky a nereziví ani se neprohýbá.
Citovat
0 #1 Tereza 2015-02-09 18:00
Dobrý den,
nejak jsem nepochopila kovovou ochrannou okrasnou ohradku jak si poradim se rzí?
Nevim jak si mam vybrat na internetu vas je jako much :-)
Citovat
TOPlist