Moudrost dnešního dne:

Není lepší škola života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat hlupáka ve vedoucí funkci. Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

...

Právě přítomno: 249 hostů a žádný člen

Věřte, nevěřte

.

Tuto léčebnou metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V té době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angliny list papíru, na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto v hluboko v ruské tajze. Nevzpomínám si už na jméno toho lékaře, ale údajně to byl primář onkologického institutu v Kyjevě.

Tento člověk, se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze.

Žil tam 3 roky. Popisoval velké problémy, než se místní obyvatelé nechali vyšetřit.  Časem se však dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní -bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého-finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně. V té době jsem byl mladý a zdravý a ani jsem tomu nevěřil. Zcela určitě bych na vše zapomněl, kdyby se mi nepřihodilo toto: Měl jsem našedlý kostrbatý nádor, který rostl, byl asi 7cm velký a je pryč.

Tato léčebná metoda léčí: 
• Nemoci krve 
• Mozkové kmeny 
• Nemoci srdce 
• Rakovinu 
• Lupenku 
• Cukrovku 
• Záněty okostnice 
• Léčí vše najednou zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. 

Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být.

Návod:  Léčba spočívá v převalování nejlépe slunečnicového nebo arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech. 
Polévkovou lžíci naplníme olejem, nemusí být plná - podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Stále zvolna převalujeme. Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu.

Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!!  Je tam spousta škodlivých věcí z vašeho těla. Olej musíte převalovat asi 15-20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku pokud se objeví, během jednoho dne zmizí. Přeji Vám všem hodně trpělivosti a za úspěch ručím.

Tato metoda je popsána i v knize Vladimíra Megreho o Anastázii s cedrovým olejem. Tento olej je však příliš drahý, může se nahradit i olivovým olejem...

Věřte nevěřte, ale za vyzkoušení to možná stojí.

 

Sdílet
TOPlist