Moudrost dnešního dne:

Kde rodina v rozboji, tam je zlato na hnoji.

...

Právě přítomno: 197 hostů a žádný člen

Poláci, děkují ministrovi Kalouskovi.

.

My, Polacy, děkujeme minystru Kaluskovi. Drogi minyster Kalusek. Děkujeme ti bardzo za všecky ty ekonomicke nesmysly, nove daně a poplatky, keryma buzeruješ naše susedy ve Šlonsku, na Moravě a v Čechach. Nežije vas v Česku moc, ale aji kdyby enem ta třetina, teda ty tři milijony, kere to maju k nam do Polska kusek, tady jezdila pravidelně dva razy tydně na benzin a na nakupy žradla, tuž to fajně pomože naši ekonomice.

 

  Te vaši to asi moc nepomože, a statni rozpočet pude do hajzlu, ale mame taky dojem, že přesně teho chceš dosahnut, drogi minyster.

Tuž, fčil, kdy lidi přestali nakupovat benzin, potraviny, chlast a cigara u vas, a kupuju ho u nas, zme zvědavi, s jaku zajimavu ekonomicko-chemicku teoriu vysvětliš za par tydnu fakt, že přijmy statniho rozpočtu se "neočekavaně" propadly. Naša teorija je jednoducha. Člověk neni debil, aby kupoval předražene bebechy a financoval lenive uředniky v Praglu. Dziekujeme bardzo, minyster Miroslav, kochamy če tešime se jak cyp, až sjednotiš DPH na 17, na 20 a pak brzy na 30%.

 

Dorazilo emailem

 

 

Sdílet
TOPlist